Author: O***3
Date:
Review: Veryyyyyyyy goooooood
Màu sắc: Màu nâu ombre
Price: 241.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 259 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25062366017144993 |
Author: O***3
Date:
Review: Veryyyyyyyy goooooood
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: s***n
Date:
Review: I love ittttttttt😍😍😍😍very niceeeeee😍😍😍
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: j***y
Date:
Review: I've never worn a wig and so happy I bought this. This is Absolutely beautiful. It couldn't be easier to put on and I've received so many compliments from people. I posted it on Facebook and had people questioning if it was me, it looked so good. Thank you Shein.
Màu sắc: Ombre
Author: e***z
Date:
Review: nice articificial hair .looks like real
Màu sắc: Màu nâu ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm